Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Kurs baristyczny I stopnia

Treść

Forma wsparcia:

Kurs baristyczny I stopa

 

Czas realizacji zajęć:

KELNER- 7,8 grudnia 2010r.

KUCHARZ - 9,10 Grudnia 2010r.

TZ - 13,14 grudnia 2010 r.


 

Lista uczniów zakwalifikowanych  
 w ramach  Projektu
„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

KELNER

Lp.    Nazwisko i imię

                                                                  1.    Bożek Karolina

                                                  2.    Gawlik Małgorzata

                                                  3.    Korzeń Sylwia

                                                  4.    Kucharczyk Katarzyna

                                                  5.    Kusiak Ewelina

                                                  6.    Laskowska Monika

                                                  7.    Niemiec Paulina

                                                  8.    Padoł Anna

                                                  9.    Pyka Agnieszka

                                                10.    Spólnik Agnieszka

                                                11.    Świerzyńska Lidia

                                                12.    Wachowska Teresa

KUCHARZ

    Lp.    Nazwisko i imię

                                                                  1.    Firlit Krzysztof

                                                  2.    Gościńska Anna

                                                  3.    Kijek Jan

                                                  4.    Koszyk Joanna

                                                  5.    Masłowska Dorota

                                                  6.    Nabożny Dawid

                                                  7.    Patrzyk Rafał

                                                  8.    Rówińska Klaudia

                                                  9.    Spólnik Angelika

                                                10.    Szura Bartłomiej

                                                11.    Zagórska Barbara

                                                12.    Zborowski Marek

TZ

                                               Lp.    Nazwisko i imię

                                                                  1.    Biela Elżbieta

                                                  2.    Kopystiańska Rozalia

                                                  3.    Krygowski Dariusz

                                                  4.    Maślanka Renata

                                                  5.    Nowak Katarzyna

                                                  6.    Rosłońska Katarzyna

                                                  7.    Tatara Katarzyna

                                                  8.    Tumidajewicz Agnieszka

                                                  9.    Wałega Justyna

                                                10.    Witek Monika

                                                11.    Zacharska Monika

                                                12.    Zielińska Dominika

1388160