Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Zastępstwa

Treść

ZASTĘPSTWA ZA NIEOBECNYCH NAUCZYCIELI   

Zastępstwa stałe za mgr Ewa Rąpała od 1 luty 2021 r.
         
  PONIEDZIAŁEK
  Lekcja Klasa Przedmiot Zastępujący
  3 - 4 l. 2b T4 j. polski L. Prorok
  7 l. 2b T4 j. polski L. Prorok
  8 - 9 l. 3a T j. polski L. Prorok
  WTOREK
  Lekcja Klasa Przedmiot Zastępujący
  7 l. 1b T gdw M. Szyca - opieka
  ŚRODA
  Lekcja Klasa Przedmiot Zastępujący
  1 l. 1b T j.polski M. Janowska
  5 - 6 l. 1b T j. polski M. Janowska
  7 - 8 l. 2b B j. polski M. Janowska
  CZWARTEK
  Lekcja Klasa Przedmiot Zastępujący
  5 l. 2b B gdw M. Szyca
  NAUCZANIE   INDYWIDUALNE
  1 godz 2b B j. polski M. Janowska 
  0,5 godz 3a B j. polski L. Prorok 
  ZAJĘCIA  REWALIDACYJNE
  2 godz 2b B   M. Szyca
  2 godz 2c B   M. Szyca
  2 godz 1b B   J. Chybińska
  2 godz 3a B   J. Chybińska
  2 godz 3b B   J. Chybińska

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu: 22.02.2021 r. (poniedziałek)

Nazwisko i imię

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Stal Tomasz

6 – 11 l.

1a T

rys/ćw. geod

 ½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Ludwin Magdalena

2 – 3 l.

4b T

historia

 l. zredukowane

 

4 – 5 l.

3a T

gdw/historia

 l. zredukowane

 

6 l.

2b T5

historia

 l. zredukowana

 

7 – 8 l.

3b T

historia

 l. zredukowane

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu:  23.02.2021 r. (wtorek)

Imię i nazwisko

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Stal Tomasz

9 – 12 l.

2a T5

geodezja

 ½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Ludwin Magdalena

1 l.

3a T

historia

 l. zredukowana

 

2 l.

4a T

historia

 l. zredukowana

 

3 l.

1b T

historia

 l. zredukowana

 

4 l.

2a T4

historia

 l. zredukowana

 

5 – 6 l.

1a T

historia

 l. zredukowane

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu:  24.02.2021 r. (środa)

Imię i nazwisko

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Ludwin Magdalena

2 l.

1b T

historia

 l. zredukowana

 

3 l.

4a T

historia

 l. zredukowana

 

6 – 7 l.

2a T5

historia

 l. zredukowane

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu:  25.02.2021 r. (czwartek)

Imię i nazwisko

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Stal Tomasz

6 – 7 l.

1a T

geodezja

 ½ kl. – l. zredukowane

 

8 – 9 l.

2a T5

ćw. obl.

 ½ kl. – l. zredukowane

 

10 – 12 l

1a T

geodezja

  ½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Ludwin Magdalena

6 l.

2f B

historia

 l. zredukowana

 

 

 

 

 

Herman Anita

1 – 5 l.

1b T

obsługa

 ½ kl. – l. zredukowane

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu:  26.02.2021 r. (piątek)

Imię i nazwisko

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Stal Tomasz

5 – 11 l.

2a T5

ćw/geodezja

 ½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Ludwin Magdalena

2 – 3 l.

2b T5

historia

 l. zredukowane

 

1255094