Banner Szkieletor

Sport

KOSZYKÓWKA 3x3

W dniu 16 listopada 2021 roku, na sali I LO w Gorlicach odbyła  się Powiatowa Licealiada w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców.  Reprezentantki „BUDOWLANKI” zdobyły II miejsce, reprezentanci natomiast miejsce III.  Gratulujemy!!!

Skład reprezentacji dziewcząt:  Siuta Natalia, Roja Danuta, Wołkowicz Emilia, Dzik Weronika, Dyląg Anita

Skład reprezentacji chłopców: Guzik Andrzej, Firlit Patryk, Ziomek Kacper, Jurand Piechnik

Opiekunowie : Barbara Gorzkowicz, Piotr Haluch

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 4 października 2021 roku, na obiektach OSiR w Gorlicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu
w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Reprezentacje naszej szkoły zarówno dziewcząt jak i chłopców uplasowały się na medalowych pozycjach.

Dziewczęta w składzie:  Siuta Natalia, Skrobot Gabriela, Machowska Magdalena, Leśniak Katarzyna, Roja Danuta, Krzysztoń Joanna  wywalczyły II miejsce.

Chłopcy w składzie:  Grybel Sebastian, Abram Kacper, Nogawka Miłosz, Ziomek Michał, Grela  Mateusz, Stolarczyk Hubert, Urzędowski Hubert  zdobyli miejsce III.

Opiekun: Barbara Gorzkowicz

Gratulujemy!!!

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Jak co roku, zawody odbyły się na hali sportowej w Bieczu. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Natalia Haluch, Marta Korzeń oraz Klaudia Kusiak wywalczyła II miejsce. Natomiast drużyna chłopców w składzie: Sebastian Duda, Adrian Haluch oraz Michał Jedlecki zajęła IV miejsce. Gratulujemy!

Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

W dniu 24 listopada uczniowie naszej szkoły: Natalia Juszyńska, Klaudia Pernal, Ewa Król, Wojciech Szczepanek oraz Przemysław Rutana uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Bieczu. Natalia Juszyńska oraz Wojciech Szczepanek zdobyli I miejsce, tytuł Mistrzów Powiatu i tym samym wywalczyli możliwość udziału naszej szkoły w zawodach na szczeblu rejonowym. Wyniki osiągnięte przez pozostałych uczniów: Przemysław Rutana – III miejsce, Klaudia Pernal – IV miejsce, Ewa Król – VI miejsce.

Podczas drużynowych zawodów rejonowych, które odbyły się 29 listopada w Limanowej, naszą szkołę reprezentowały drużyny w składzie: Natalia Juszyńska i Klaudia Pernal oraz Wojciech Szczepanek i Przemysław Rutana. Po zaciętych pojedynkach obie nasze drużyny wywalczyły IV miejsce. Gratulujemy!