Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Ranking szkolnych dawców

Treść

UWAGA: JEŻELI KTOKOLWIEK ZAUWAŻY NIE ZOSTAŁ UJĘTY W RANKINGU, LUB ILOŚĆ ODDANYCH JEDNOSTEK NIE ODPOWIADA STANOWI FAKTYCZNEMU - BARDZO PROSIMY O KONTAKT Z PANIĄ MONIKĄ SZYCĄ W CELU WYJAŚNIENIA NIEŚCISŁOŚCI

Ranking Szkolnych Dawców

stan na dzień (6 XII 2018)

 

Miejsce

Imię

Nazwisko

Klasa

Ilość oddanych jednostek

-

Pani Monika

Szyca

opiekun

27

-

Pan Dominik

Hudzik

opiekun

8

1.

Ernest

Kurowski

IVaT

9

2.

Kamil

Iwaszko

IVaT

6

3.

Grzegorz

Marcisz

IVbT

5

4.

Artur

Sierant

IVbT

6

5.

Dawid

Duda

IVbT

6

6.

Arkadiusz

Jedlecki

IVaT

5

7.

Michał

Jedlecki

IVaT

4

8.

Paweł

Król

IVaT

4

9.

Miłosz

Bajorek

IVaT

7

10.

Joanna

Niemiec

IVcT

3

11.

Sylwia

Pic

IVaT

2

12.

Dawid

Średniawski

IVbT

2

13.

Kacper

Mika

IIIbT

3

14.

Mateusz

Radzik

IIIaT

2

15.

Marek

Brach

IVbT

2

16.

Bartłomiej

Szura

IIIbT

1

17.

Dominik

Knapik

IIIaT

1

18.

Szymon

Zych

IIIaT

1

19.

Mateusz

Gogola

IIIaT

1

20.

Paulina

Sierant

IIIcZ

1

21.

Sylwia

Damasiewicz

IIIcZ

1

22.

Klaudia

Kusiak

IIIcZ

1

23.

Kacper

Szarek

IIIcZ

2

24.

Dawid

Janas

IIIcZ

1

25. Magdalena

Deć

III c Z 1
26. Grzegorz

Ziomek

IVa T 2
27.

Marcelina

Firszt IV a T 1
28.

Bartłomiej

Bara IIIb Z 1
29.

Jakub

Miarka III b Z 1
30.

Mateusz

Grzesiak IIIb Z 1
31. Konrad  Koszyk IIIb Z

1

32. Arkadiusz Kucharczyk IIIb Z

1

33. Tomasz Waz IIIb Z

1

34. Adrian Woźniak IIIb Z

1

35. Jan Janiszewski IIIb Z

1

36. Wacław Dąbrowski IVa T

1

37. Aleksandra  Szpyrka IVc T

1

38. Tadeusz Smołkowicz IIIb Z

1

39. Krzysztof Włodarz IIIb T

1

40. Gabriela  Radzik IVa T

3

41. Szymon Szarowicz IIIb Z

1

42. Grzegorz Drab IVb T

1

43. Wojciech Wąs IIIb T

1

44. Andrzej Szuba IIIb Z

1

45. Julia Masztafiak IVb T

1

46. Katarzyna Jabłczyk IIIb T

1

47. Angelika  Przybycień IIIb T

1

48. Magdalena  Tomasik IIIb T

1

49. Wiktoria Ślimak IIIb T

1

50. Anna Rybczyk IIIb T

1

51. Faustyna  Hołowata IIIb T

1

52. Anna Bobola IIIb T

1

53. Daniel Struzik III c Z

1

54. Kinga Maciejczyk III b Z

1

55. Anna Ryba IIIb T

1

56. Katarzyna Krupa IVc T

1

57. Krzysztof Juruś III c Z

1

 

1320152