Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Zastępstwa

Treść

ZASTĘPSTWA ZA NIEOBECNYCH NAUCZYCIELI   

ZASTĘPSTWA  w  dniu: 21.06.2021 r. (poniedziałek)

Nazwisko i imię

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Maniak Małgorzata

8 l.

2b T4

prz. potr.

½ kl. – l. zredukowana

 

 

 

 

 

Skwarczewska Danuta

2 l.

2c B

przedsięb.

l. zredukowana

 

3 l.

2c B

przedsięb.

l. zredukowana

 

4 l.

2a B

przedsięb.

biblioteka – A. Makowska

 

6 l.

2b T4

przedsięb.

M. Janowska–za l.7 / na l.7–gr. 1/2 – B. Gorzkowicz–za l.9, gr.2/2-l.zr

 

7 l.

2a B

przedsięb.

A. Grochowski – za l. 8

 

8 l.

3b B

dz. gosp.

½ kl. – l. zredukowana

 

 

 

 

 

Pabis Grażyna

4 – 8 l.

2f B

prz. potr.

½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Tenerowicz Agnieszka

4 l.

3b B

matematyka

P. Błażewicz – za l. 1

 

5 l.

2b T4

matematyka

biblioteka – A. Makowska

 

 

 

 

 

Trojanowicz Eryk

5 l.

2e B

j. niemiecki

P. Apola – za l. 8

 

6 l.

2d B

j. niemiecki

M. Mikrut – za l. 1 z środy

 

7 l.

2d B

j. niemiecki

E. Ciombor – za l. 8

 

8 l.

2c B

j. niemiecki

½ kl. – l. zredukowana

 

9 l.

2b T4

j. niemiecki

½ kl. – l. zredukowana

 

 

 

 

 

Kamińska Ewa

8 l.

2c B

j.niemiecki

½ kl. – l. zredukowana

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu:  23.06.2021 r. (środa)

Imię i nazwisko

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Maniak Małgorzata

8 l.

2c B

wyp.

½ kl. – l. zredukowana

 

 

 

 

 

Skwarczewska Danuta

7 l.

1b B

przedsięb.

P. Łukasik / L. Prorok – za l. 9

 

8 l.

2b B

przedsięb.

J. Buczyński – za l. 8 z czwartku

 

 

 

 

 

Pabis Grażyna

4 – 6 l.

2c B

prac. gastr.

½ kl. – B. Sawicka – za l. 1 - 3

 

 

 

 

 

Konarczak Ewa

2 l.

1a T

biologia

A. Grochowski – za l. 1

 

3 l.

3b T

zas. żyw.

½ kl. – l. zredukowana

 

4 l.

3 b T

zas. żyw.

½ kl. – J. Korzeń – za l. 2

 

6 l.

1c B

obsługa

½ kl. – A. Jasiński - opieka

 

7 l.

2c B

zas. żyw.

½ kl. – A. Herman – za l. 8

 

8 l.

2e B

biologia

A. Grochowski – za l. 9

 

9 l.

2b B

obsługa

½ kl. – E. Kamińska – za l. 9

 

 

2f B

obsługa

½ kl. – E. Kamińska – za l. 9

 

ZASTĘPSTWA  w  dniu:  24.06.2021 r. (czwartek)

Imię i nazwisko

nieobecnego nauczyciela

Planowane zajęcia

Imię i nazwisko nauczyciela zastępującego

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Maniak Małgorzata

1 – 3 l.

2b T4

tech. sp. potr.

½ kl. – I. Kukla – zast.

 

 

 

 

 

Skwarczewska Danuta

4 l.

2a T4

przedsięb.

M. Janowska – za l. 3 / na l. 3 -  S. Ziajor – za l. 1

 

6 l.

2b B

przedsięb.

L. Prorok – za l. 7

 

 

 

 

 

Pabis Grażyna

3 – 8 l.

1b T

prac. gastr.

½ kl. – l. zredukowane

 

 

 

 

 

Konarczak Dariusz

1 – 5 l.

3a T

podst./org.

½ kl. – l. zredukowane

 

6 – 8 l.

2a T4

org./podst.

½ kl. – l. zredukowane

1320152