Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Gdzie będą przeprowadzane egzaminy zawodowe?

Treść

ODPOWIEDŹ:

Od roku szkolnego 2019/2020 od zdania egzaminu zawodowego uzależnione jest ukończenie szkoły. Tym bardziej istotna jest kwestia komfortu w jakim uczniowie będą podchodzić do tych bardzo ważnych egzaminów. Nasza Szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym dla wszystkich swoich uczniów. Tutaj na sprzęcie służącym na co dzień do nauki i wykonywania ćwiczeń, uczniowie zdają egzaminy praktyczne oraz egzaminy teoretyczne. Jest to bardzo ważne, gdyż nie muszą się obawiać, że na egzaminie przyjdzie im wykonywać zadania na nieznanym sprzęcie.

Dodatkowo ważną kwestią jest, że kształcenie u nas odbywa się w szkole, która w 100 % odpowiada wymaganiom wyposażenia dydaktycznego określoną standardami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. To dlatego w Naszej Szkole zdają egzaminy uczniowie innych szkół, które nie posiadają wymaganego sprzętu do nauki i egzaminowania.

Uczniowie Technikum zdają w trakcie nauki dwa egzaminy zawodowe a uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia jeden. Każdy z egzaminów składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczną należy zdać na poziomie minimum 50% a część praktyczną na poziomie minimum 75%.

powrót do listy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

2081758