Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Wycieczki szkolne

Treść

Relacje z rajdów, wycieczek i ognisk są zawsze miłym wspomnieniem minionych pięknych chwil obcowania z drugim człowiekiem, naturą, zabytkami i nowoczesną architekturą.


  • Rajdy im. Kazimierza Pułaskego - Patrona Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach, odbywają się regularnie każdej jesieni. Posiadają one rangę powiatową i uczestniczą w nich uczniowie wielu szkół z terenu Powiatu Gorlickiego.

czytaj więcej


  • Wycieczki przedmiotowe są najlepszym sposobem na utrwalenie i pogłębienie wiedzy oraz zbieranie doświadczeń w zakresie dziedzin poznawczych, kształconych w szkole.

czytaj więcej


  • Rajdy szkolne - są najlepszą formą aktywnego spędzania czasu w formach pozaszkolnych. Dają też możliwość poznawania siebie nawzajem oraz wielu urokliwych miejsc, którymi prowadzą trasy rajdów.

​czytaj więcej


  • Wycieczki klasowe - organizowane są do szczególnych miejsc, które zawsze warto zwiedzać. Dają one możliwość wypoczynku w trakcie roku szkolnego i są wyczekiwane przez każdego ucznia.

czytaj więcej


  • Pielgrzymki - dają możliwość przeżywania ważnych chwil w życiu uczniów, często przed egzaminami albo innymi ważnymi chwilami.

​czytaj dalej


2081730