Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Gala Wolontariatu w Gorlicach 02.12.2013

Treść

 Gala Wolontariatu w Gorlicach

      W czwartek 02.12.2013 r. w Gorlickim Centrum Kultury odbyła się Gala Wolontariatu. Spotkanie zorganizowane zostało z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Jednym z punktów Gali była prezentacja dorobku wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach. Naszą szkołę reprezentowali: Renata Rogulska, Alina Niemiec, Magdalena Saratowicz, Kinga Zielińska, Angelika Majcher z klasy IIIc Technikum, Barbara Rząca i Karolina Wal z klasyIIId Technikum, oraz Patryk Korzeń i Michał Krzysztoń z klasy IVa Technikum. Uczniowieotrzymali wyróżnienia za działalność w ramach wolontariatu szpitalnego, domowego i akcyjnego. Szkolne Koło Wolontariatu w Zespole Szkół Zawodowych im. K. Pułaskiego w Gorlicach zostało uhonorowane Dyplomem za aktywny udział w działaniach Centrum Wolontariatu w Gorlicach. 

  Wspaniała postawa wolontariuszy została doceniona przez obecnych na Gali przedstawicieli władz samorządowych i instytucji państwowych: Pana Mirosława Wędrychowicza-Starostę Powiatu Gorlickiego, Pana Witolda Kochana- Burmistrza Miasta Gorlice, oraz Pana Mariana Świerza -dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach.

Szczególne podziękowania wszystkim wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu składa opiekun Pani Ewa Rąpała. 

2082644