Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

Sport

Treść

Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Jak co roku, zawody odbyły się na hali sportowej w Bieczu. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Natalia Haluch, Marta Korzeń oraz Klaudia Kusiak wywalczyła II miejsce. Natomiast drużyna chłopców w składzie: Sebastian Duda, Adrian Haluch oraz Michał Jedlecki zajęła IV miejsce. Gratulujemy!

 

 

Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

W dniu 24 listopada uczniowie naszej szkoły: Natalia Juszyńska, Klaudia Pernal, Ewa Król, Wojciech Szczepanek oraz Przemysław Rutana uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Bieczu. Natalia Juszyńska oraz Wojciech Szczepanek zdobyli I miejsce, tytuł Mistrzów Powiatu i tym samym wywalczyli możliwość udziału naszej szkoły w zawodach na szczeblu rejonowym. Wyniki osiągnięte przez pozostałych uczniów: Przemysław Rutana – III miejsce, Klaudia Pernal – IV miejsce, Ewa Król – VI miejsce.

Podczas drużynowych zawodów rejonowych, które odbyły się 29 listopada w Limanowej, naszą szkołę reprezentowały drużyny w składzie: Natalia Juszyńska i Klaudia Pernal oraz Wojciech Szczepanek i Przemysław Rutana. Po zaciętych pojedynkach obie nasze drużyny wywalczyły IV miejsce. Gratulujemy!

 

Zdjęcia z zawodów rejonowych w Tenisie Stołowym:

http://www.mos.limanowa.pl/galeria_sh.php?strefa=rej&g=gal/02/182

1366603