Przejdź do treści
Banner Szkieletor
Przejdź do stopki

„Barwy Wolontariatu” – Kraków, 14.11.2013

Treść

 „Barwy Wolontariatu” – Kraków, 14.11.2013.

W czwartek 14 listopada 2013 roku w Krakowie odbyła się uroczystaXIIIMałopolska Gala „Barwy Wolontariatu”. Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach: Renata Rogulska z klasy III c Technikum i Patryk Korzeń z klasy IV a Technikum. Renata i Patryk otrzymali wyróżnienia za wolontariat na oddziale geriatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach.

Na dyplomie, który otrzymali wolontariusze na Małopolskiej Gali Wolontariatu w Krakowie, organizatorzy konkursu „Barwy Wolontariatu” napisali: „Wyrażamy serdeczne podziękowanie za ofiarność, wytrwałość i poświęcenie w służbie na rzecz innych ludzi i dobra wspólnego[...] Wyróżnienie przyznane w konkursie Barwy Wolontariatu jest dowodem na to, że praca ludzi dobrej woli, zasługuje na najwyższy szacunek”.

Składamy serdeczne gratulacje Renacie i Patrykowi.

 

Organizatorami Małopolskiej Gali Wolontariatu w Krakowie byli: Stowarzyszenie SURSUM CORDA z Nowego Sącza oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych.

Nadmienić należy, że Renata Rogulska i Patryk Korzeń od dwóch lat należą do Szkolnego Koła Wolontariatu w Zespole Szkół Zawodowych im Kazimierza Pułaskiego w Gorlicach. Opiekunem Koła jest Pani Ewa Rąpała.

2081756